HAKKIMIZDA

Firmamız 1991 yılında Denizli de Beğenal Tekstil adı altında BEGENAL HOME COLLECTION markasıyla kurulmuştur. Hem iç piyasa hem de dış piyasa olmak üzere tüm dünyaya yönelmekteyiz. 2,500 m2 üretim alanımızla, Denizlinin Meşhur Babadağlar işhanın da 3 mağazamızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin geneli %100 Pamuklu olup, İnsan sağlığına uygun şekilde özel ipliklerden üretilmektedir. Ürünlerimiz; Nevresim Takımları, Yatak örtüleri, Havlu grupları ve Bornoz setleri olarak gruplandırılır. Siz değerli müşterilerimiz için özel ebatlarda ürünlerde yapabilmekteyiz.

 

 

 

Vizyonumuz

En kısa zaaf içinde üretimi yapmak müşterilerimizi memnuniyet çerçevesinde ürünlerimizi aktarabilmek. Kalite anlayışımızla ürünlerimizi en titiz bir şekilde üretmek. Saygı çerçevesinde iş birliğinde yürümek. Piyasada ki sirkülasyonu sağlamak.

Hedeflerimiz

Denizli'den Dünya'ya açılan bir kapı olmak. Beğenal Tekstil olarak iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite memnuniyeti Hızlı İşbirliğiyle ürünlerimizi tedarik edebilirsiniz. Ekibimiz olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek bizim için gururdur.


 

Kalite

Ürünlerimizin geneli %100 Pamuklu olup, İnsan sağlığına uygun üretilmektedir.

Güvenli Site

SSL Sertifikalı Web Sayfamızı Güvenli Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Firmamız 1991 yılında Denizli de Beğenal Tekstil adı altında BEGENAL HOME COLLECTION markasıyla kurulmuştur. Hem iç piyasa hem de dış piyasa olmak üzere tüm dünyaya yönelmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Merkez : Babadağlılar İşhanı No: 2 DENİZLİ
Fabrika : Ahmet Nuri Erikoglu Cad. No:14/B DENİZLİ
E-Posta : info@begenal.com.tr
Tel : +90 258 372 20 00